» O nas

Żłobek SERDUSZKOlandia powstał, z myślą o Was i Waszych Pociechach, ponieważ mamy świadomość, jak ważne jest zapewnienie im doskonałej, troskliwej opieki sprawowanej przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, aby Serduszka czuły się bezpiecznie, rozwijały swoje talenty, a przede wszystkim nigdy się nie nudziły.

SERDUSZKOLANDIA Żłobek - Lubin
Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może Janusz Korczak

Zapewnimy Dzieciom doskonałą opiekę, ponieważ podchodzimy do nich z pasją oraz całkowitym zaangażowaniem „oddając” im swoje serce. Kochamy to, co robimy, a jednocześnie jesteśmy „WIELKIMI” profesjonalistkami. Nasze motto to:

"Przeciętny nauczyciel - mówi. Dobry - wyjaśnia. Znakomity - daje przykład, ale ten WIELKI - inspiruje"

Pragniemy stworzyć Dzieciom miejsce, w którym zaczną swobodnie bawić się razem, a nie obok siebie, odkrywać i doświadczać.

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż. Janusz Korczak

Zdajemy sobie sprawę jak odpowiedzialna rola przypada nam, na co dzień oraz jakim zaufaniem obdarzycie nas Państwo oddając pod opiekę żłobka swoją Pociechę, dlatego staramy się stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju i poznawania świata. Jesteśmy też otwarci na wszelkie Wasze pytania i sugestie, które mogłyby wpłynąć na poziom dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat Janusz Korczak

Każda placówka SERDUSZKOlandii spełnia surowe kryteria sanitarne, pożarowe oraz BHP , dzięki temu została wpisana do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych w Polsce - Emp@tia. W razie potrzeby wystawiamy ZAŚWIADCZENIE do zakładu pracy o dofinansowanie pobytu dziecka w prywatnym żłobku- klubie dziecięcym!!!

Zapraszamy wszystkie Serduszka w wieku od 20 tygodnia do 3 lat.